Značka: City Boss

Elektrická kolobežka City Boss GV5 čierna

Neohodnotené
€697 / ks €769 Zľava 9 %
Vypredané

- pre náročnejších 

- 500 W motor

- nosnosť až 150kg 

- skladacia a ľahká konšturkcia

- výškovo nastaviteľné riadidlá pre 150 – 210 cm vysokého jazdca, vybavená ergonomickými gripmi

Kategória: City Boss
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 22 kg

Pri bežnej prevádzke s kolobežkou s motorom 500W na jedno nabitie môžete jazdiť až 35 km , takže ho nemusíte nabíjať zakaždým na kratších cestách. Celková vzdialenosť môže byť kratšia a dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, drsnosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty atď.

Na odrazovom displeji, ktorý je dokonale čitateľný aj pri priamom slnečnom svetle alebo v noci, môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, čas jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB port  zo zadnej strany displeja môže dokonca nabíjať váš mobilný telefón alebo tablet a to buď počas jazdy, alebo počas státia skútra pomocou 2-hodinového časovača. 

City Boss GV5 je skvelý, moderný, eko pomocník na prepravu do práce, školy či na zábavu. Kovové svetlo s výkonom 400 lúmenov a dosahom 10 metrov vás bezpečne dopraví aj v tme. Urobte si radosť  vďaka premyslenej konštrukcii a dvojito istenému skladaciemu mechanizmu ktorého môžete zložiť alebo rozložiť za 8 sekúnd . Farebné ambientné podsvietenie spodného rámu, ktoré sa prepína spolu so svetlami, tiež prispieva k vyššej bezpečnosti. Na riadidlách, sa nachádza aj tlačidlo klaksónu a animované smerové svetlá. Okrem toho sa počas brzdenia rozsvieti zadné brzdové svetlo.

 Vyberáte si s 3 jazdných režimov alebo využite tempomat na pohodlné cestovanie na dlhších trasách. O všetkom budete mať prehľad vďaka dobre čitateľnému LCD displeju. Kolobežka je vybavená parkovacím stojanom.

  • Kľúčové parametre: 
Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 22 kg
Priemer predného kolesa 10" (254 mm)
Priemer zadného kolesa  10" (254 mm)
Výkon 500 W

Konštrukcia

Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 22 kg

Kolesá

Priemer predného kolesa 10" (254 mm)
Priemer zadného kolesa 10" (254 mm)

Pohon

Výkon  500 W
Maximálna rýchlosť  35 km

Batéria

Kapacita batérie  15,4 Ah
Typ batérie  Lítium-iónová
Maximálny dojazd : 35 km 
Rýchlosť nabíjania: 6-7 hod
 
Kolobežka je certifikovaná podľa smernice CE 2006/42/ES.

 

Tovar.sk - porovnanie cien NajNakup.sk - Objavte najlepšie ceny na slovenskom internete. Pricemania.sk – Porovnanie cien